İRLANDA WORK AND STUDY

İRLANDA WORK AND STUDY

  • 1786
  • 0

Batan güneşin son ışıkları ısıtırken yüzümüzü, hafif bir gülümsemeyle gözlerimizi kapatıp, yurtdışı dil eğitimi hayaline dalmamızı sağlayan yeşil İrlanda… 

Dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışarak hem İngilizce pratiği yapmak hem de yaşam masraflarınızı karşılamak mı istiyorsunuz?  İrlanda Work and Study programları tam size göre!

İrlanda’da 25 haftalık bir dil eğitimi programına kayıt olduğunuzda haftalık 20 saatlik part-time çalışma izni ve 8 aylık oturum izni almanız mümkün. Yarı yıl ve yaz tatili dönemlerinde 40 saate çıkan bu çalışma izni, saatlik asgari ücret olan 9.55 euro ile çarpılınca İrlanda hepimiz için erişebilir hale geliyor. Üstelik kalış süresini 2 defa uzatabilirsiniz.

Dublin’e dair;

Google, Microsoft gibi bilişim firmalarının Avrupa ofisleri için ilk tercihlerinden olan Dublin’de, dünyaca ünlü St Patrick’s Day kutlamaları ve İrlanda müzik festivali TradFest’e katılmakta mümkün. Bunun yanı sıra Oscar Wilde ve Samuel Beckett gibi dünyaca ünlü oyun yazarlarının mezun olduğu Trinity College’ı ziyaret edebilir, şehri bisikletle gezebilirsiniz.

Dört yapraklı yonca geleceğinize şans getirsin..!

En Güncel Yazılar
En Popüler Yazılar