YORUMLAR

ogrenci-yorum-site-mask

Ecem Dokuyucu

KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile olağanüstü bir deneyim yaşadım. Onlarca seçenek içinde kaybolmuşken şans eseri sosyal medyada rastlamamla iletişime geçtiğim Pelin Hanım, ilk görüşmemizden itibaren titiz profesyonelliği ve uzmanlığı ile yurtdışı yüksek lisans hayalime ulaşmam için çok emek gösterdi. Ekip, başvuru süreci ve vize gereklilikleri hakkında bilgi sahibiydi. Pelin Hanım isteklerim doğrultusunda doğru program ve kurumun seçilmesi konusunda değerli bilgiler sağladı. Her zaman hızlı yanıt verdi, sorularımı yanıtlamaya her zaman istekli oldu ve ihtiyacım olan tüm bilgilere sahip olduğumdan emin olmak için elinden geleni yaptı. Pelin Hanım ve ekibinin rehberliği sayesinde, karmaşık ve bunaltıcı olabilecek bir süreci kolaylıkla atlatabildim. Detaylara olan ilgisi ve kişiye özel yaklaşımı kendimi güvende hissetmemi ve bu heyecan verici yolculuk için her anlamda hazırlıklı olmamı sağladı. Süreç, University of Edinburgh’da hayalimdeki yüksek lisans programına kabul almamla mutlu bir şekilde sona erdi fakat kendisinin desteğini halen hissediyorum 🙂 Yurtdışında eğitim konusunda profesyonel ve güvenilir yardım arayan herkese KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nı özellikle tavsiye ediyorum. Yaptıkları işte mükemmeller ve sonuçtan daha mutlu olamazdım.

naz-tugrul-yorum

Naz Tuğrul

Herkese merhaba ben Naz,
Queen Mary School Of London’da birinci sınıf Hukuk öğrencisiyim. Pelin Hanım ve KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile tanıştığımda kafamın bir hayli karışık olduğu, ideal kariyer hedefimi saptamakta güçlük çektiğim ve kelimenin tam anlamıyla önümü görmeye çalıştığım stres dolu bir dönemden geçiyordum. Bu firma ile çalışmış olmak, Pelin Hanım’ın benle beraber süreci adım adım büyük bir özen ve titizlikle yürütmesi, bana aşıladığı güven, her zaman ulaşılabilir oluşu, kriz yönetimi ve süreç planlaması beni şu anda hayalini kurduğum okula ve bölüme öğrenci olmaya hazırladı. Özellikle de kendisinin kariyer planlamamda, okul seçimlerimde ve de başvuru sürecinde akademik olduğu kadar psikolojik desteğini hissetmek de benim için çok kıymetliydi. 12. sınıf boyunca bu süreci Pelin Hanım ve KEP Eğitim ile yürütmüş olmak kesinlikle aldığım en doğru kararlardan biriydi.
Kendisine ve bu süreçte bana yardımcı olan tüm KEP ekibine çok sevgiler :))

altug-eskioglu-yorum

Altuğ Eskioğlu

Herkese merhaba,
Kariyer konusunda tamamen kaybolmuş bir konumdayken KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile tanıştım. Uzun zamandır kafamda var olan yüksek lisans başvularına nereden başlayacağımı veya hangi bölüme yöneleceğimi, hatta nerden bu başvuruları yapacağıma dair en ufak bir fikrim bile yoktu. Pelin hanım ve KEP ailesi sağ olsun şuan Londra’dan yazıyorum. Bir senelik yoğun görüşmelerimizin ardından her konuda yanımda olan Pelin hanım ve KEP ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hayalimdeki bölümü hayalimdeki universitede ve şehirde okuyorum :). Bütün sorunlarıma hiç düşünmeden koştukları için, her konuda yanımda oldukları için size ne kadar teşekkür etsem az. Geldiğim konumda emeğiniz çok büyük. Her şey için çok teşekkür ederim!

piril-sine-kordel-yorum

Pırıl Sine Kordel

Kep Eğitim ve Danışmanlık, eğitim hayatımın en önemli dönemecinde son derece profesyonel, dikkatli, titiz desteğiyle hep yanımda oldu.
Pelin Abla gerçekten, bu işi iş olarak yapmaktan öte, kardeşinin en iyi üniversiteye girmesi için gayret gösteren bir abla gibi yol arkadaşınız oluyor. Son derece içten, samimi, dolayısıyla güvenilir, her sorunuz, sıkıntınızda ulaşılabilir olması ile hep yanınızda. Doğru yönlendirmesi ve tespitleri ile, güncel ve doğru bilgilendirmeleri ile başvurdığumuz her yerden kabul almamı sağladı. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında seçim yapma şansım oldu. Pelin Abla iyi ki varsın, iyi ki yol arkadaşımdın. Halen de öylesin. Eğitim danışmanlığı, psikolojik destek ve danışmanlık, ablalık, öğretmenlik, her koldan yanınızda olan Pelin Abla, profesyonelliği ile bu zor süreci gerçekten çok kolaylaştırıyor. Umarım bu güzel yol arkadaşlığını sizler de yaşar, hayalini kurduğunuz üniversiteye KEP sayesinde kolayca ulaşırsınız.

enis-kaan-tasoren-yorum

Enis Kaan Taşören

Bu kadar yakın ve güvenilir bir destek sağladığı için Pelin Hanım’a sonsuz teşekkürler. Onun büyük katkısıyla İngiltere’de en çok istediğim üniversiteye ve alana girebildim. KEP Yurtdışı Eğitim’in endişelerinizi bir kenara bırakıp kendinize güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Pelin Hanım çıktığımız bu yolculukta sonuna kadar bana her konuda destek oldu. İngiltere’de karşılaşabileceğim olası sorunlar hakkında da ön bilgilendirme yaptı ve ondan sonra bile temasımızı kaybetmedik. Diğer birçok öğrenci gibi ben de, yurtdışında eğitim planlıyorsanız KEP’i rahatlıkla önerebilirim.

hatice-cakir-yorum

Hatice Çakır

Biz kızımızın 9-10 yaşlarında Almanya’da kimya mühendisliği okuyacağım ve ileride bilim kadını olacağım dediği an Almanca kurslarına başladık. Bu ülkenin eğitimini bir öğrenci olarak deneyimlemesini istediğimiz için lise 2. sınıfta Almanya’da dil eğitimi kursuna gitmesine karar verdik. Bu konu ile ilgilenen bir yurtdışı eğitim danışmanlığı bulmamız gerektiğini biliyorduk. İnternette araştırma yaparken karşımıza KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı denk geldi. İlk defa bu konuda görüşme yaptığımız için konu ile ilgili tecrübemiz de yoktu. Karşımıza Pelin Hanım çıktı. O kadar işinde bilgili, tecrübeli ki kızımızın ne istediğini, bizim nasıl bir yol alacağımızı sabırla ve saatlerce görüşerek, üstüne bir de yüz yüze görüşme ayarlayarak tüm ayrıntıları ile bilgilendirme yaptı. KEP Eğitim okulu ayarlayıp kayıtları tamamlamanıza yardımcı oluyorlar ve size sadece vize başvurusu yapmak kalıyor. Kızımız Almanya’nın Köln şehrinde 2 haftalık dil eğitimi aldı. O kadar güvenli kurumlarla çalışıyorlar ki sizi okulda kapıda koordinatör karşılıyor, bütün işlemlerimiz yapılıp kızımızın okula teslim oluşuna kadar Pelin Hanım ile irtibatta oluyorsunuz.  Kayıt anında kızımızın yanında olduğumuz için bütün bunlara şahit olduğumuzu söyleyebilirim. İki hafta güvenle, huzurla, başarılı bir dil eğitimi aldı. Biz KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Pelin Hanım ‘dan o kadar memnun kaldık ki, emeklerinden ve insanlığından dolayı çok teşekkür ederiz. İyi ki karşımıza çıkmış, öyle ki bundan sonrası zaten tanıdığınız bir aile dostumuzdur dersiniz. Siz de çocuklarınızı güvenle bu kurum aracılığı ile yurtdışına eğitim amaçlı gönderebilirsiniz.

demir-sefik-demir-yorum

Demir Şefik Demir

Eğitim doğduğumuz günden itibaren hayatımızda çok büyük bir yer edinir. Bu bütün herkes için geçerli olduğu için, doğru eğitimi ve yönlendirmeleri bulmak zor olabilir. Ben Pelin Hanım ile 13 yaşımdan beri çalışıyorum. İlk olarak İngilizcemi geliştirmek için yaz döneminde İngiltere’ye yaz okuluna gidip, İngiliz bir ailenin yanında kaldım. Dil öğrenmenin yanında farklı kültür ve hayat görüşümü değiştiren tecrübeleri edinme şansına Pelin Hanım’ın yol gösterisiyle vardım. Bu tecrübeden sonra üniversite çağıma gelene kadar defalarca farklı yabancı ailelerin yanına veya okulların yurtlarına, Los Angeles ve Boston gibi şehirlere İngilizcemi geliştirmek ve kültür edinmek için gittim. Üniversite çağıma vardığımda ise lisans eğitimim için Amerika’yı düşünüyordum. Amerika’da okuyabilmek için gerekli dil ve üniversite sınavlarına hazırlığı Pelin Hanım yönlendirmeleriyle edindim ve Amerika’da Northeastern University’den kabul aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndüm ve yüksek lisans için tekrar Pelin Hanım ile çalışmalara başladım. Şimdi ise İngiltere’de University of Surrey’de International Business Management alanında yüksek lisans yapıyorum. Pelin Hanım’ın ve KEP Eğitim’in hayatımın önemli anlarında çok önemli bir yere sahip olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. 13 yaşımdan 26 yaşıma kadar olan ve hala devam etmekte olan eğitim hayatımda büyük bir rol ve yer edindiler. KEP Eğitim’in verdiği samimiyet ve güven sayesinde hiç arkama bakmadan ilerlemeye devam edebiliyorum, siz de aynısını yapabilirsiniz.

Ece-Su-Dirik-Yorum

Ece Su Dirik

Üniversiteden mezun olur olmaz yüksek lisansa başlamadan önce dilimi geliştirme fikri uzun süredir aklımdaydı. İngiltere’ye gitme konusunda kararlıydım fakat şehir ve okul seçme konusu çok geniş bir yelpazeye sahip ve o kadar seçeneğin arasında seçim yapmakta zorlanabiliyorsun. Bu konuda bana sonuna kadar yardımcı olan KEP Eğitim, yurtdışında eğitim almak istiyorsanız önerebileceğim tek adres. Tanıştığımız ilk günden beri beni özenle dinleyip, ne isteyip istemediğimi anlayıp, tüm sorularıma yanıt vererek, tüm detaylarda yanımda oldular ve benim için en iyi olan seçimi yapmamı sağladılar. Günümüzde pek çok firma sadece ticaret amaçlı çalışıp size ihtiyacınız olan danışmanlığı sağlayamıyor. İş ahlakları ve acentenin butik olması çok büyük artıları yanında getiriyor. Pelin Hanım günlerce benimle yakından ilgilendi ve hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadı. Bu süreçte en önemli şeylerden biri güven ve KEP Yurtdışı Eğitim size bu güveni sonuna kadar veriyor. Brighton’da ikinci ayımı tamamlamak üzereyim ve şimdiden unutulmaz bir sürü anıya sahibim. Sürecin başından beri ve hala her konuda yanımda olan KEP Eğitim firmasına ve özellikle Pelin Hanım’a minnettarım. Sizi bulduğum için çok şanslı hissediyorum ve benim gibi bir arayışta olanlara KEP Eğitimi şiddetle tavsiye ediyorum.

gulcin-kirci-yorum

Gülçin Kırcı

Avukatlık stajımı tamamladıktan sonra yurtdışı eğitimi hakkında araştırmalar yaptığım ancak tam olarak ne yapacağıma karar veremediğim bir dönemde Pelin Hanım ile tanışma imkanı buldum. Pelin Hanım ilk görüşmemizde tüm süreci ayrıntılı ve net bir şekilde bana anlatarak kafamdaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Ardından Londra’ya kadarki tüm süreci birlikte planladık. Planlı bir şekilde çalışmak, neyi ne zaman yapacağınızı bilmek yurt dışında eğitim gibi uzun ve karmaşık bir süreç için çok önemlidir. Okullara başvuru sürecinde ve devamında vize işlemlerinde KEP Eğitimin profesyonelliği ile tüm süreci eksiksiz bir şekilde tamamladık. Sadece eğitim danışmanlığı ile kalmayıp zaman zaman psikolojik danışmanlığınızı bile yapan Pelin Hanıma çok teşekkür ederim. Kendisi hayatımı değiştirdi diyebilirim. KEP Eğitim ile çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yurt dışında eğitim almak istiyorsanız KEP Eğitime gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

meral-celep-yorum

Meral Celep

Yurtdışında okuma fikrine 9 yaşından beri oğlumla hazırlanmaya çalıştık. Yalnız bu yolculukta destek almadan ilerlemek çok zor. Hem çok bilgi kirliliği, hem de ahlaki yozlaşma var.Pelin Hanım bizim için çok büyük bir şans oldu. Hem insani, hem de akademik olarak bize can yoldaşlığı yapacak kadar yakın, içten ve samimi davrandı. Yeri geldi benim dert ortağım, yeri geldi oğlumun ablası, yeri geldi oğlumla aramızdaki diyalogları daha sağlıklı kurmamızı sağlayan psikoloğumuz gibi oldu. Daha da önemlisi her daim profesyonelliğinden ödün vermeyerek sorumluluk ve disiplinini hiç kaybetmedi. Desteği ile oğlum 10. sınıftan itibaren lise eğitimini yurtdışında aldı ve sonrasında KEP Eğitim’in ve Pelin Hanım’ın üniversite danışmanlığı ile İngiltere Sussex Üniversitesi Genetik bölümüne kabul aldı.Yurt dışında lise ve üniversite eğitimi için alacağınız en doğru bilgileri KEP Eğitim’de bulabilirsiniz. Üstelik tüm samimiyeti ile sizi anlayan biri olarak Pelin Hanım sabırla tüm sorularınıza cevap verecektir. Doğru bilgi ile yönlendirilmek istiyorsanız ve daha da önemlisi en kıymetlimiz olan çocuklarımıza sadece bir iş değil de arkadaşı, ablası gibi bazen annesi gibi davranacak birinin destek olmasını istiyorsanız Pelin Hanım’a gönül rahatlığı ile teslim olabilirsiniz.

yigit-turkmen-yorum

Yiğit Türkmen

Türkiye’deki okuluma ara verdiğim dönemde yurtdışı eğitim imkanlarını araştırırken şans eseri bulduğum ve hayatımı değiştirmeme yardım etmiş olan kurumdur.Görüştüğüm üçüncü ve son kurumdular çünkü daha ilk telefon konuşmamızdan Pelin Hanım’ın doğru insan olduğunu ve başka bir yere bakmama gerek kalmadığını anlamıştım.Pelin Hanım ve iş arkadaşlarının sundukları hizmet kalitesi gerçekten nadir bir inci gibi. İngiltere’ye gitmeye karar vermemin ardından benimle COVID-19 başlangıcından beri yakından ilgilenmekte olup yepyeni yaptırımların çıkartıldığı ve kuralların sürekli değiştiği bir süreçte bile akla gelebilecek her adımda mükemmel bir işbirliğine devam ettiler.Bunları söylerken detaya girecek olsam inanın bir kitap bile çıkartabilirim çünkü geçtiğimiz dönemde İngiltere yaptırımlar yönünden çok sıkıntılıydı.Şahsen ilk senemi online olarak okumaya karar verdiğimden ötürü 1 sene ileri atlayan CAS ve vize işlemlerim için ortaya çıkan özel ve yeni durumlarda bile yanımdan ayrılmayan, gerektiğinde hafta sonu veya tatilde iken bile telefonuma cevap veren, eğitim kısmını geride bırakıp İngiltere’deki yaşamım için bile yardımcı olan Pelin Hanım danışmanlık açısından profesyonelliğin ötesine geçmiş bir insandır.Tabi bunları söylerken Selen Hanım’dan da bahsetmeden geçemeyeceğim. Kendisini hem bana attığı onlarca önemli mailler hem de benim ona attığım onlarca mailin her birine yaptığı hızlı dönüşler ve düzenli çalışmasından ötürü gerçekten takdir ediyorum. Kısacası, komünikasyon 10 üzerinden 11.Eğer siz de birçok diğer öğrenci gibi yurt dışında bir eğitim planlıyorsanız KEP ile doğru ellerdesiniz.Keşke 6 yıldız verebilsem.

begum-atasoy-yorum

Begüm Atasoy

Eğitiminizi yurtdışında devam ettirmek istiyorsanız ve okullara başvuru süreci hakkında yardım almaya ihtiyacınız varsa KEP Eğitim sizin için doğru adres. Ben KEP Eğitim’le 9. sınıf yazında İngiltere’de yaz okulu ararken tanıştım. Yaz okuluna başvuru işlemlerim, ders seçimim, İngiltere’ye ulaşımım gibi bütün aşamalarda Pelin Abla bana yardımcı oldu. Sonraki yıllarda yükseköğrenimi yurtdışında almaya karar verdiğimde başvurduğum tek firma KEP Eğitim oldu. Pelin Abla ile İngiltere, ABD, Kanada ve Hollanda’daki üniversitelere başvurduk. Süreç uzun ve karışık olsa da Pelin Abla beni doğru yönlendirmek için her zaman yanımdaydı. Pelin Abla her zaman erişilebilir oluşuyla, profesyonelliği ile, öğrencinin ne istediğini anlaması ve katılımlarını teşvik etmesiyle, ve en önemlisi de güvenilirliği ile KEP Eğitim’in farkını açıkça ortaya koydu. Sonuç olarak hayalimdeki okulun yanında pek çok okula kabul almayı başardım. Ben KEP Eğitim ile çalıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum, ve yurtdışında eğitim almak isteyen herkese KEP Eğitim’i öneriyorum.

henry-seddon-yorum

Henry Seddon

Pelin was amazing. She helped my middle son with the applications to study Economics in the UK. These are difficult universities to get into and she help get great offers for his chosen universities . In addition she helped my older son enrolling on to a Masters in Economics in London. Again she was able to help him obtain an amazing offer to study at one of the UKs most prestigious universities. The service was great value and extremely professional. I would recommend Pelin to anyone trying to secure places for their children. Thank you so much Pelin.

defne-demirdesen-yorum

Defne Demirdeşen

Ben Pelin Abla’yla 9. sınıfta çalışmaya başladım. Hedefimin İngiltere’de üniversite okumak olduğunu ona söylediğim andan itibaren benim geleceğim hakkında beraber bir yol çizdik. Benim okumak istediğim bölüm hakkındaki kararsızlığımı gördükten sonra Pelin Abla bana bir sürü yaz okulu önerdi. Onun önerdiği yaz okullarına giderek aklımdaki bütün sorulara cevaplar bulup ileride kimya mühendisi olmaya karar verdim. Daha sonradan hayallerimi süsleyen Imperial College’de okumam için neler gerektiğini kararlaştırdık. Pelin Abla’nın düzenli ve deneyimli olması bu okulu kazanmamda bana çok yardımcı oldu. Yaptığım her etkinlik bu okula yönelikti ve sonuç olarak şu an Imperial College’de kimya mühendisliği okuyorum. Bu tarz üniversitelerde okumak için sadece iyi bir sınav sonucu almanız önemli değildir, iyi bir CV’ye ve personal statement’a ihtiyacınız vardır. Pelin Abla beni çok iyi tanıdığı için personal statement’ımda kendimi en iyi şekilde yansıtabilmem için bana çok yardımcı oldu ve yol gösterdi. Kısaca Pelin Abla ve KEP Eğitim sayesinde üniversiteye giriş süreci benim için daha rahat ve sıkıntısız oldu çünkü sahip oldukları tecrübeler sayesinde her şeye hazırlıklıydık. Şu anki konuma gelmemde Pelin Abla’nın çok emeği vardır ve bütün bunlar için ona çok teşekkür ederim. Eğer üniversiteye başvuru sürecini rahat geçirmek istiyorsunuz KEP Eğitim’i kesinlikle öneririm.

batuhan-tuncel-yorum

Batuhan Tuncel

İngiltere’de eğitim alma kararı verdikten sonra kapsamlı bir araştırmaya girerek KEP Yurtdışı Eğitim’i buldum. Londra’ya gittiğim ilk günden eğitimim tamamlanana kadar gerek akademik olarak, gerek ise Londra’da yaşam konusunda desteklerini sürekli hissettim. Benim için harika bir tecrübeydi. Eğitimim ile ilgili tüm işlemlerimde ve kararlarımda bana yol gösteren bu kuruma çok teşekkürler 🙂 Eğer sizde yurt dışı tecrübesi edinmek istiyorsanız, samimi görüşüm KEP Yurtdışı Eğitim’i tercih edin.

berfin-demir-yorum2

Berfin Demir

İngiltere’de dil eğitimi almak için bir sürü okul araştırdım. Hangisinin en doğru olduğunu bilemediğim için çok kararsızdım. Bu süreçte destek aldığım KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde her şey daha da kolaylaştı. Şu an Londra’da 2.ayım ve okulumdan çok memnunum. Bu süreçte eğitim danışmanımla birlikte bana uygun okulu seçip, sonrasında süreci birlikte takip ettik. Birlikte dediğim aslında sürecin tamamını benden daha ilgili ve heyecanla bekleyen bu sıcak ve alakalı kurum yürüttü diyebilirim 🙂 Eğer sizinde böyle bir düşünceniz varsa aklınızda hiç soru işareti kalmadan KEP Yurtdışı Eğitim’i tercih edebilirsiniz! Ben bütün kalbim ve samimiyetimle söylüyorum ki çok memnunum ve iyi ki KEP Yurtdışı Eğitim’i tercih etmişim. Teşekkürler 🙂

yigitefe-alguney-yorum

Yiğit Efe Algüney

KEP Eğitim’in bana sağladığı yardım ve imkan ile İngiltere’de girmek istediğim liseye girmeyi başardım. Sağladıkları destek ve 7/24 soru sorabilme imkanı ile aklımdaki bütün endişeleri kaldırdılar. Sağladıkları yardım bütün hayatımı başka bir yola sokmamı sağladı ve bunun için KEP danışmanlıktaki herkese çok müteşekkirim.

baris-satilmis-yorum

Barış Satılmış

KEP aracılığı ile gittiğim 1 aylık İngiltere’deki dil okulu süresince hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Ayrıca hangi dil okulunun bana daha çok katkı sağlayacağını seçmemde Pelin Hanım’ın çok katkısı oldu. Okul seçimi sürecinde kesinlikle profesyonel bir elin değmesi gerektiğinin kanısındayım çünkü bazı bölgelerde aksan farklılığından dolayı insanlarla anlaşmakta zorluk çekilebilir. Bu yüzden sizin dil seviyenize uygun neresinin daha iyi olacağını KEP’te çalışanların karar vermesinin daha uygun olacağı kanısındayım. İngiltere’ye gittiğim zaman her şey ayarlanmış, gerek okulla gerek aile ile yapmam gereken bir şey yoktu. Bu da işin ayrı bir güzelliği tabi ki 🙂 Ben şahsen gayet memnun kaldım bir daha gitmeyi de çok isterim.

orhun-hatipoglu-yorum

Orhun Hatipoğlu

Yurtdışında bir dil okuluna gitmek istiyordum.Her ne kadar araştırma yapsamda firmalara olan güvensizliğim ve bazı belirsizlikler yüzünden ilk adımı atamıyordum. KEP Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nda Pelin abla ile tanışana kadar. Kafamdaki bütün soru işaretlerini bitirip, elimden tutarak bu ilk adımı atmama yardımcı oldular. İngiltere’ye gidiş, kalış, dönüş sürecinde her zaman yanımda olup benimle ilgilendiler. Emin olun hiçbir danışmanlık şirketi size gideceğiniz ülkedeki havaalanının haritasına kadar yardımcı olmaz. Sizi oraya gittiğiniz zaman aramazlar. Kaldığınız yerle ilgili bir problem var mı, yemek sıkıntınız var mı, dil okulunda sınıfınızdan memnun musun gibi sorular sormazlar. Pelin abla, gerçek bir abla-kardeş ilişkisi gibi beni her zaman arayıp sordu, benimle ilgilendi. Onlar sayesinde gidebileceğim en iyi dil okullarından birisinde, İngiltere’de en güzel yazlarımdan birisini geçirdim. Bunun için onlara sonsuz teşekkür ederim. Pelin ablam olmadan bir daha asla başka bir ülkeye gitmem 🙂

irem-can-yorum

İrem Can

Yurtdışında eğitim almak istiyorum fakat aklımda çok fazla soru işareti var ve güvenebileceğim bir firma arıyorum diyorsanız şiddetle önereceğim tek bir adres var, o da Kep Eğitim. Aylardır internette yapmış olduğum araştırmalar sebebiyle kafamda dolularca opsiyonlarla ve soru işaretleriyle gitmiştim ilk görüşmeye. Buna rağmen ilk günden itibaren hiç sıkılmadan dikkatlice dinleyip, her şeyden önce beni tanımaya odaklandılar ve benim için en uygun yeri tespit etmeye çalıştılar. Sorduğum her şeyi en ufak ayrıntısına kadar yanıtlayarak içimdeki tüm şüpheleri yok etmekle kalmayıp, beni çokca yüreklendiren Pelin Abla’ya sonsuz teşekkür ederim!❤ Evet abla diyorum çünkü sadece danışman olarak kalmayıp benim çokca değer verdiğim bir ablam oldu, ne zaman ne koşulda olursa olsun beni destekleyip tüm yolculuğum boyunca yanımda oldu ve hala iletişimimizi kesmedik. Yıllardır hayalim olan yurtdışı dil eğitimi konusunda beni hep destekleyen ve gerçekleştirmemde sonsuz yardımı olan Pelin Abla’yla beni tanıştıran biricik Derya Hocam’a da çok teşekkürler!❤ Günümüzde sadece ticaret amaçlı çalışan onlarca firma arasında, öncelikle sizin isteklerinize ve neye ihtiyacınız olduğuna odaklanan, sizin için en iyisini yapmaya çalışan ve yardımını asla esirgemeyen Kep Eğitim gibisini bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Tüm süreç boyunca yanınızda olan ve her daim sizi destekleyen birileri olduğunu hissetmek kesinlikle paha biçilemez! Yıllardır hayalini kurduğum İngiltere seyahatini gerçekleştirip, Brighton’da şu ana kadar hayatımda geçirmiş olduğum en güzel zamanı geçirdim. Her detayı unutulmaz olan bir sürü anılar yarattım, çok değerli insanlar tanıdım ve harika arkadaşlar edindim! Ve hepsiyle hala iletişimdeyiz! Brighton, her kültürden insanın ve öğrencinin bulunduğu bir şehir, İngilizce eğitimi ve öğrenciler için biçilmez bir kaftan. Eğitim sürecim ve Brighton ile ilgili kafasında soru olan herkes hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilir! Hayallerimi süsleyen ülkede eğitim almamı ve hayallerimi gerçekleştirmemi sağlayan Kep Eğitim’e ne kadar teşekkür etsem azdır, her şey için minnettarım!❤

atahan-kangal-yorum

Atahan Kangal

KEP Yurtdışı Eğitim’e ne kadar teşekkür etsem, ne kadar minnet duysam azdır. Yurtdışında eğitim hakkında kafamda onlarca soruyla mücadele ederken KEP Yurtdışı Eğitim ile tanışmak benim için büyük bir şans oldu. Tanıştığımız ilk günden itibaren beni dikkatli bir şekilde hiç sıkılmadan dinleyip, mütevazi bir şekilde en ince ayrıntısına kadar cevaplayıp, titiz bir şekilde en iyi rotayı oluşturmamı sağladılar. Malum olduğu üzere, bu türden kaliteli bir hizmeti, hizmet sektörünün herhangi bir alanında görebilmek şu günlerde pek de mümkün değil. İrlanda, Montana, Santa Monica gibi opsiyonları düşünürken Kep Yurtdışı Eğitim sayesinde kendimi bir anda San Francisco St. Giles okulunda buluverdim. Buluverdim diyorum çünkü 3 yıldır kafamda kurduğum ve günden güne silikleşen yurtdışı dil eğitimine, Kep Yurtdışı Eğitim ile birlikte karar verdikten yaklaşık 20 gün sonra başlamış bulundum. Bu süreçte benimle birlikte heyecanlanan, problemleri aşmamı sağlayan ve halen iletişim kurduğumuz her anda çok nazik ve kibar bir üslup ile beni karşılayan ve desteklerini esirgemeyen Kep Yurtdışı Eğitim’i yurtdışında eğitim almayı düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim 🙂

tulin-yazicioglu-yorum

Tülin Yazıcıoğlu

Yurtdışına okula gidiceğim ama güvenli bir firma olması lazım, beni yarı yolda bırakmasın derseniz kesinlikle tavsiye edeceğim tek yer burasıdır. Sizi dinleyip ihtiyacınıza göre bir okula sorunsuz kaydınızı yapıp vize işlemlerinizde titizlikle çalışırlar. Başarılarının devamını dilerim.

ozge-cicek-yorum

Özge Çiçek

Dil eğitimi için yurtdışına çıkacak, hatta ilk defa yurtdışına çıkacak biri için her şeyin bu kadar çabuk, güvenilir ve kolay olmasını sağlayan KEP Yurtdışı Eğitim’e sonsuz teşekkürler. Her şey o kadar çabuk oldu ki, orada ne yaparım dememe fırsat kalmadan her şey halloldu. Endişelerinizi bir kenara bırakıp kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz tek adres Kep Yurtdışı Eğitim diyebilirim. Her süreçte yanınızda güvenilir birilerinin olduğunu bilmek güzel…

Meriç Mahmutçavuşoğlu

KEP Yurtdışı Eğitim ile iş yerinden bir arkadaşımın önerisi sayesinde tanıştım. Acentanın butik olması, iş ahlakları, ögrencileri ile yakından ilgilenmeleri beni en çok etkileyen yönleri oldu. Çünkü yaklaşık 2-3 aydır Amerika’daki dil okullarıyla ilgili araştırma yapıyor ve internetten bulduğum acentalar ile görüşüyordum. Maalesef görüştüğüm birçok acentanın ticarethaneye dönüşmüş olduğunu ve sizin neye ihtiyaciniz olduğuna odaklanmadıklarını gördüm. Internetteki bilgi kirliliğide beni giderek endişelendirmeye başlamıştı. Bu sebeplerden dolayı KEP Yurtdışı Eğitim ile Amerika olmamı büyük bir şans olarak görüyorum 🙂 Halen iletişimdeyiz ve ne zaman, ne sorsam büyük bir incelikle yanıtlıyorlar. İletişimimizin bundan sonra hep süreceğine eminim. Bu süreçte en önemli şey güven. Acentanın sizi iyi anlaması ve size ona göre okul ve ders programı sunması çok önemli. Şu an St Giles New York kampüsünde eğitim görüyorum. Program direktörleri ve öğretmenler ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyor. Her hafta sınav olup bire bir ögretmeniniz ile durumunuz hakkında konuşabiliyorsunuz ve sizi doğru yönlendiriyorlar. Eğer gerçekten önceliginiz dilinizi ilerletmek ise St Giles’ı büyük bir mutlulukla öneririm.