Stafford House London

1952 yılında İngiltere merkezli kurulmuş Stafford House, İngiltere, Amerika ve Kanada’da olmak üzere toplam 10 merkezde İngilizce dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. 420 öğrenci kapasiteli Stafford House Londra şehrin merkezinde bir bölgesi olan Bloomsbury’de yer almaktadır. English UK üyesi olan okul, British Council akreditasyonuna sahiptir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Londra
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Konaklama:Aile yanı, öğrenci evi ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce 20 :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Programa başlangıç seviyesinde öğrencilerde katılabilmektedir.

Genel İngilizce 25 :  Haftada 25 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Ana derslere ek olarak 1 seçmeli ders alınır. Dersler 45 dakikadır. Programa başlangıç seviyesinde öğrencilerde katılabilmektedir.

Genel İngilizce 30 :  Haftada 30 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Ana derslere ek olarak 2 seçmeli ders alınır. Dersler 45 dakikadır. Programa başlangıç seviyesinde öğrencilerde katılabilmektedir.

Genel İngilizce 35 :  Haftada 35 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Ana derslere ek olarak 3 seçmeli ders alınır. Dersler 45 dakikadır. Programa başlangıç seviyesinde öğrencilerde katılabilmektedir.

İş İngilizcesi :  Haftada 25, 30 veya 35 ders seçenekleri olan bu programda iş hayatına yönelik kelime ve terim bilgisi, sunum yapma,yazışma ve raporlama, müzakare üzerine dersler verilmektedir. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

IELTS Hazırlık :   Haftada 25 veya 30 ders olarak sunulmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :   FCE veya CAE sınav hazırlık eğitimleri haftada 25 veya 30 ders olarak sunulmaktadır. FCE katılım için minimum B2, CAE ve CPE katılım için minimum C1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program 5,9,10 veya 11 haftalık sürelerde sunulmaktadır. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.