Stafford House Brighton

1952 yılında İngiltere merkezli kurulmuş Stafford House, İngiltere, Amerika ve Kanada’da olmak üzere toplam 10 merkezde İngilizce dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. 240 öğrenci kapasiteli Stafford House Brighton şehir merkezine 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. English UK üyesi olan okul, British Council akreditasyonuna sahiptir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Brighton
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Konaklama:Aile yanı, öğrenci evi ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce 20 :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Programa başlangıç seviyesinde öğrencilerde katılabilmektedir.

Genel İngilizce 25 :  Haftada 25 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Ana derslere ek olarak 1 seçmeli ders alınır. Dersler 45 dakikadır. Programa başlangıç seviyesinde öğrencilerde katılabilmektedir.

Genel İngilizce 30 :  Haftada 30 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Ana derslere ek olarak 2 seçmeli ders alınır. Dersler 45 dakikadır. Programa başlangıç seviyesinde öğrencilerde katılabilmektedir.

IELTS Hazırlık :   Haftada 25 veya 30 ders olarak sunulmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :   FCE veya CAE sınav hazırlık eğitimleri haftada 25 veya 30 ders olarak sunulmaktadır. FCE katılım için minimum B2, CAE ve CPE katılım için minimum C1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program 5,9,10 veya 11 haftalık sürelerde sunulmaktadır. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.