St Giles Vancouver

Her yıl 100 farklı ülkeden 14.000 üzerinde öğrencinin tercihi olan St Giles 1955 yılında kurulmuştur. 170 öğrenci kapasiteli St Giles Vancouver okulu merkezi bir konumda yer almaktadır. Language Canada üyesi olan okul British Columbia’daki hükümet tarafından 2014 yılında EQA Statüsüne (Eğitim Kalite Güvence) layık görülmüştür.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Vancouver
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 12 kişi
Konaklama:Aile yanı veya yurt

Eğitim

Genel İngilizce 20 :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 50 dakikadır. Minimum katılım süresi 1 haftadır. Bu programın ayrıca öğlenden sonra seçeneği de sunulmaktadır.

Genel İngilizce 28 :  Haftada 28 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 50 dakikadır. Minimum katılım süresi 1 haftadır.

Akademik Dönem/Yıl :  Haftada 20 veya 28 ders Genel İngilizce eğitimi verilen programa katılım minimum 24 haftadır.

İş İngilizcesi :  4 haftalık bu programda haftada 28 ders iş hayatına yönelik kelime ve terim bilgisi, pazarlama ve satış terimleri, müzakere İngilizcesi gibi dersler verilmektedir. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

IELTS Hazırlık :   Haftada 20 ders IELTS ve 8 ders Genel İngilizce veya Akademik İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Program 4 hafta sürmektedir. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

TOEFL Hazırlık :  Haftada 20 ders TOEFL ve 8 ders Genel İngilizce veya Akademik İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Program 4 hafta sürmektedir. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

TOEIC Hazırlık :  Haftada 20 ders TOEIC ve 8 ders Genel İngilizce veya Akademik İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Program 4 hafta sürmektedir. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :   FCE veya CAE sınav hazırlık eğitimleri haftada 20 veya 28 ders olarak sunulmaktadır. FCE katılım için minimum B1, CAE katılım için minimum B2 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program minimum 8, maximum 13 hafta sürmektedir.

Üniversite için İngilizce-Akademik İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 8 ders Akademik İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program minimum 4, maximum 12 hafta sürmektedir.

Platinum Kurslar :  Kısa bir sürede dil becerilerini ve becerilerini geliştirmek isteyen 21 yaş ve üzerindeki profesyoneller, yöneticiler ve yetişkinler için tasarlanmış programlardır. Kurslarda gerçek yaşam durumlarında daha etkili iletişim kurmaya odaklanılır. Sınıflar en fazla  5 kişiliktir. A1 ve üstü düzeyde İngilizce seviyesi olanlar programa katılabilir.