St Giles Oxford Brookes University

1955 yılında kurulan İngiltere’nin önde gelen dil okullarından St Giles yaz dönemlerinde Oxford’ta 10-17 yaş grubu öğrenciler için yaz programları düzenlemektedir. Program Oxford Brookes Üniversitesi’nin kampüsünde gerçekleşmektedir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Oxford
Yaş Grubu:10-12 ve 13-17 yaş
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Eğitim:İngilizce
Konaklama ve Yemekler:Yurt/ tam pansiyon
Aktiviteler:Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Sigorta:Program ücretine dahildir.
Havaalanı Transfer:Heathrow veya Gatwick Havaalanı

Eğitim

Pazartesi-Cuma günleri olmak üzere haftada toplam 20 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Dersler ve sosyal programlarda haftalık konular belirlenmekte ve bu konular üzerinden projeler hazırlanmakta ve öğrenciler tarafından her Cuma sunumu gerçekleşmektedir.

Ayrıca ek bir ücret olmada,  performans sanatları (drama, tiyatro, dans gibi), sınav becerileri veya üniversite deneyimine yönelik öğrenciler haftada 5 saat ek İngilizce dersi alabilirler. Detaylar için Uzman Eğitim Danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Bu lokasyonda ayrıca genel programdan ayrı olarak 3’er haftalık ‘’English for Leaders’’ programı yürütülmektedir. Bu program İngilizce öğrenme ile liderlik becerilerini birleştirerek öğrencilerin gelecekteki kariyerleri için etkili becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Öğrencilere toplum önünde konuşma teknikleri ve pratiği kazandırır. Ayrıca  sunum ve münazara becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler yurtta tek kişilik odalarda kalırlar. Banyolar ortak kullanımlıdır. Günde 3 öğün yemek kampüsün yemekhanesinde verilmektedir.

Gündüzlü öğrenciler için sadece öğle yemeği program ücretine dahildir.

Aktiviteler

Öğleden sonra ve akşamları disko, film geceleri, karaoke, yetenek gösterileri ve bowling gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Haftada 2 tam gün ve 2 yarım gün Oxford Üniversitesi, Londra,Cambridge gibi yerlere geziler düzenlenmektedir.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahil değildir. Program başlangıcı ve bitişi Pazar günleridir.