St Giles UCL & University of Westminster

1955 yılında kurulan İngiltere’nin önde gelen dil okullarından St Giles yaz dönemlerinde Londra’da 12-17 yaş grubu öğrenciler için yaz programları düzenlemektedir. Programda dersler University of Westminster Hukuk Fakültesi’nin olduğu binada gerçekleşmektedir. Öğrenciler dünyanın önde gelen üniversitelerinden UCL’ bağlı Ramsay Hall’da kalırlar.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Londra
Yaş Grubu:12-15 ve 16-17 yaş
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Eğitim:İngilizce
Konaklama ve Yemekler:Yurt/ tam pansiyon
Aktiviteler:Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Sigorta:Program ücretine dahildir.
Havaalanı Transfer:Heathrow veya Gatwick Havaalanı

Eğitim

Pazartesi-Cuma günleri olmak üzere haftada toplam 20 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Dersler ve sosyal programlarda haftalık konular belirlenmekte ve bu konular üzerinden projeler hazırlanmakta ve öğrenciler tarafından her Cuma sunumu gerçekleşmektedir.

Ayrıca ek bir ücret olmadan,  performans sanatları (drama, tiyatro, dans gibi), konuşma ve yazma veya kelime bilgisi ile ilgili öğrenciler haftada 5 saat ek İngilizce dersi alabilirler. Detaylar için Uzman Eğitim Danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Bu lokasyon da ayrıca genel programdan ayrı olarak 3’er haftalık ‘’English for Coders’’ programı yürütülmektedir. Teknolojiyi veya video oyunlarını seven ve kodlama yapmak isteyen öğrenciler için uygun bir programdır.  Öğrenciler web siteleri, oyunlar ve uygulamalar gibi projeler geliştirerek benzer fikirlere sahip öğrencilerden oluşan bir sınıf içinde İngilizce öğrenirler.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler yurtta tek kişilik odalarda kalırlar. Banyolar ortak kullanımlıdır. Günde 3 öğün yemek Ramsey Hall’un yemekhanesinde verilmektedir.

Gündüzlü öğrenciler için sadece öğle yemeği program ücretine dahildir.

Aktiviteler

Öğleden sonra ve akşamları disko, film geceleri, karaoke, yetenek gösterileri ve bowling gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Haftada 2 tam gün ve 2 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahil değildir. Program başlangıcı ve bitişi Pazar günleridir.