St Giles Eastbourne

Her yıl 100 farklı ülkeden 14.000 üzerinde öğrencinin tercihi olan St Giles 1955 yılında kurulmuştur. 300 öğrenci kapasiteli St Giles Eastbourne şehrin tam merkezine yürüyüş mesafesinde olan tarihi bir binada hizmet vermektedir. Okul English UK üyesi olup, British Council akreditasyonuna sahiptir. Ayrıca 2017 yılında EQUALS tarafından akredite edilen okul öğretim, ders kaynakları, test ve değerlendirmelerde konusundaki başarısını kanıtlamıştır.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Eastbourne
Yaş Grubu:14+
Sınıflar:En fazla 12 kişi
Konaklama:Aile yanı veya yurt

Eğitim

Genel İngilizce 20 :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 50 dakikadır. Minimum katılım süresi 1 haftadır. Bu programın ayrıca öğlenden sonra seçeneği de sunulmaktadır.

Genel İngilizce 28 :  Haftada 28 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 50 dakikadır. Minimum katılım süresi 1 haftadır.

Akademik Dönem/Yıl :  Haftada 20 veya 28 ders Genel İngilizce eğitimi verilen programa katılım minimum 24 haftadır.

Genel İngilizce + İş İngilizcesi :  2-12 haftalık arasında katılım sağlanabilen bu programda haftada 20 ders Genel İngilizce ve 8 ders toplantıları yönetme, sunum yapma, profesyonel rapor yazma gibi iş hayatına yönelik dersler verilmektedir. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

IELTS Hazırlık :   Haftada 20 ders IELTS ve 8 ders Genel İngilizce veya Akademik İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :   FCE,CAE veya CPE sınav hazırlık eğitimleri haftada 20 veya 28 ders olarak sunulmaktadır. FCE katılım için minimum B1, CAE katılım için minimum B2 İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program minimum 8, maximum 13 hafta sürmektedir.

Üniversite için İngilizce – Akademik İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 8 ders Akademik İngilizce şeklinde sunulmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program minimum 4, maximum 12 hafta sürmektedir.