St Giles University of Brighton

1955 yılında kurulan İngiltere’nin önde gelen dil okullarından St Giles yaz dönemlerinde Londra’ya 50 dakika uzaklıktaki yaklaşık 230.000 nüfuslu sahil şehri olan Brighton’da 13-17 yaş grubu öğrenciler için yaz programları düzenlemektedir. Program Brighton Üniversitesi’nin şehir merkezindeki kampüsünde gerçekleşmektedir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Brighton
Yaş Grubu:13-17 yaş
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Eğitim:İngilizce
Konaklama ve Yemekler:Yurt/ tam pansiyon
Aktiviteler:Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Sigorta:Program ücretine dahildir.
Havaalanı Transfer:Heathrow veya Gatwick Havaalanı

Eğitim

Brighton Üniversite’nin merkezdeki kampüsünde, Pazartesi-Cuma günleri haftada toplam 20 ders İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler ve sosyal programlarda haftalık konular belirlenmekte ve bu konular üzerinden projeler hazırlanmakta ve öğrenciler tarafından her Cuma sunumu gerçekleşmektedir.

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler Brighton Üniversitesi’nin merkez kampüsüne 30 dakikalık mesafedeki The Varley Park Kampüsü’ndeki yurtlarda tek kişilik, paylaşımlı banyolu odalarda kalırlar. Konaklama ve eğitim alınan kampüsler farklı olduğu için öğrenciler her gün öğretmenlerinin eşliğinde iki kampüs arasında otobüsle ulaşım sağlarlar. Günde 3 öğün yemek kampüsün yemekhanesinde verilmektedir. Kahvaltılar The Varley Park Kampüsü’nde, öğle ve akşam yemekleri merkez kampüte verilmektedir.

Gündüzlü öğrenciler için sadece öğle yemeği program ücretine dahildir.

Aktiviteler

Öğleden sonra ve akşamları disko, film geceleri, karaoke, yetenek gösterileri, futbol ve bowling gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Haftada 2 tam gün ve 3 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer ücreti programa dahil değildir. Program başlangıcı ve bitişi Pazar günleridir.