bsolutely English · Wrekin College · 9-17 yaş


TEK YETKİLİ

Paket ücretini öğrenmek için arayınız.

İngilizce

Wellington, İngiltere

9-17 yaş

İngiltere’nin prestijli okullarından biri olan Wrekin College, Absolutely English Young Learners İngilizce yaz okulu programına ev sahipliği yapmaktadır. Programda yoğun İngilizce dersleri, ders dışı aktivitelerle dengelenerek öğrencilerin İngilizce seviyelerinin kısa sürede geliştirilmesi sağlanmaktadır. Her üç öğrenciye bir görevli düşmektedir. Program boyunca öğrencilerin sadece İngilizce konuşması beklendiğinden, dil öğrenme konusunda motivasyonu yüksek öğrencilerin bu programa katılması tavsiye edilmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Wrekin College, Wellington, İngiltere
Organizasyon:Absolutely English Young Learners
Yaş Grubu:9-13, 14-17
Sınıflar:Maksimum 10 kişilik
Süre:Minimum 2 hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarih:Okul 8 Temmuz – 4 Ağustos 2018 tarihleri arasında açıktır.
Ücret:£1475/hafta
Özel Ders:£85/saat
Tenis:£150/4 saat (hafta)
Binicilik:£250/4 saat (hafta)
Transfer:£95/tek yön (Birmingham Havaalanı)
£155/tek yön (Heathrow Havaalanı)
Ekstra Geceleme:£130
Eğitim

Program başlangıç tarihinden önce her öğrenciye seviye testi uygulanarak yaş grupları ve seviyelerine göre sınıflara ayrılmaları sağlanır. Sınıflar maksimum 10 kişiliktir. Haftada 28 ders İngilizce eğitimine ve 15 saat ders dışı aktivitelere ek olarak 6 saat grup çalışmaları düzenlenmektedir. Grup derslerinde konuşma ve dinleme dersleri öncelikli olup okuma, yazma, telaffuz, kelime öğrenme, dil bilgisi gibi konular işlenmektedir. Proje çalışmalarında tarih, coğrafya gibi konulara değinilerek turistik geziler aracılığıyla bu çalışmalar esnasında öğrenilenler pratiğe dökülür. Öğrenciler dersler sırasında hem yeni kültürleri tanırlar, hem de kendi kültürlerini tanıtma fırsatı bulurlar. Dileyen öğrenciler grup derslerinden sonra özel dersler de alabilirler. Program sonunda öğrencilerin yabancı dil gelişimleriyle ilgili detaylı rapor verilir.

Haftalık örnek ders planını görmek için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler yaş ve cinsiyetlerine göre ayrı bölümlerde, tek veya çift kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Duş ve tuvaletler ortak kullanımda, katlarda yeterli sayıdadır. Konaklama tam pansiyon esasına göredir.

Aktiviteler

Haftada iki tam, bir yarım gün gezi düzenlenmektedir. Yarım gün geziler:

  • Shrewsbury
  • Chester
  • Birmingham

Tam gün geziler:

  • Londra
  • Cambridge
  • Liverpool
  • Stratford-upon-Avon
  • Galler sahilleri

Okul kampüsünde öğrencilere çok sayıda sportif ve sanatsal aktivite seçenekleri sunulmaktadır:

  • Tenis, voleybol, basketbol, yüzme, badminton, rugby, masa tenisi, squash, eskrim, çim hokeyi, dans, drama, sanat, müzik, film.