Oxford Royale Academy Cambridge

Oxford Royale Academy, Cambridge Üniversitesi’nin Clare College ve St Catharine’s College kampüslerinde 13-15 ve 16-18 yaş grubu öğrencileri için akademik yaz okulu programları düzenlenmektedir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Cambridge Üniversitesi, Cambridge
Yaş Grubu:13-15 ve 16-18 yaş
Sınıflar:En fazla 16 kişi
Eğitim:İngilizce / Akademik
Konaklama ve Yemekler:Yurt / yaş grubuna göre yarım veya tam pansiyon
Aktiviteler:Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Havaalanı Transfer:Heathrow Havaalanı

Eğitim

13-15 veya 16-18 yaş grubu öğrencilere yönelik düzenlenen yaz okulu programında haftada 20 saat eğitim verilmektedir. İngilizce programına katılım için en az B1 seviye, diğer programlar için ise B2/C1 seviye gerekmektedir.

13-15 Yaş Grubu

16-18 Yaş Grubu 

Konaklama ve Yemekler

Seçilen programa göre farklı kampüslerde farklı oda türleri mevcuttur.

Clare College :  13-15 ve 16-18 yaş grubu öğrenciler ayrı bölümlerde kalmaktadırlar. Tek veya çift kişilik odalarda mevcuttur. Özel banyolu odalar bulunduğu gibi paylaşımlı banyolu odalarda bulunmaktadır.

St Catharine’s College :  16-18 yaş grubu öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımdadır.

13-15 yaş grubu öğrenciler için günde 3 öğün, 16-18 yaş grubu öğrenciler için ise günde 2 öğün yemek programa dahildir.

Aktiviteler

Öğleden sonraları ve akşamları çeşitli sosyal, sportif ve sanatsal aktiviteler düzenlenmektedir. Ayrıca Hampton Court, Woburn Abbey ve Safari Park, Duxford IVM gibi yerlere haftada 1 tam gün geziler organize edilmektedir.

Havaalanı Transfer

Okul tarafından belirlenen tarih ve saatlerde ek ücret karşılığında havaalanı transfer organize edilmektedir. Program başlangıcı Pazar, bitişi Cumartesi günleridir.