LTC Eastbourne

LTC Eastbourne, 18. yüzyılda Devonshire düklerine ev sahipliği yapmış, tarihi binada 1954 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere’nin güney sahil şehirlerinden Eastbourne’de yer alan 300 öğrenci kapasiteli okulun 10 hektarlık özel bahçesi bulunmaktadır. English UK üyesi olan ve British Council akreditasyonuna sahip okul butik tarzda bir eğitim vermektedir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Eastbourne
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 12 kişi
Konaklama:Aile yanı veya öğrenci evi

Eğitim

Genel İngilizce :  Haftada 20 ders İngilizce eğitim verilmektedir.

Yoğun İngilizce :  Haftada 28 ders İngilizce eğitim verilmektedir. Öğrenciler sabahları Genel İngilizce eğitimi alırken,Pazartesi-Perşembe günleri  iletişim yetenekleri veya IELTS üzerine ders alırlar.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :  FCE hazırlık programıdır. Haftada 28 ders olarak alınabilir. Belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Tavsiye edilen program süresi 12 haftadır.

50+ Program :  İngilizcesini bir dil okulunda geliştirirken aynı zamanda yaşıtlarıyla gezi ve aktivitelere katılmak isteyen 50 yaş ve üstü kişiler için tasarlanmış 1 veya 2 haftalık programdır. Kursa katılmak için minimum başlangıç üstü A1+ İngilizce seviyesi gerekmektedir.