Lewis School of English

1976 yılında faaliyet göstermeye başlayan Lewis School of English, Londra’ya 1.5 saat uzaklıktaki  Southampton şehrinde yer almaktadır. Okul yıl boyunca Genel ve Yoğun İngilizce, IELTS hazırlık, İş İngilizcesi programları sunmaktadır. English UK üyesi olan okul, British Council ve Quality English akreditasyonuna sahiptir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Southampton
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Konaklama:Aile yanı ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce :  Haftada 15 saat İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler dilbilgisi, telaffuz ve kelime dağarcığına odaklanmanın yanı sıra, dört dil becerisine dayanan yazma, okuma, konuşma ve dinleme derslerini içerir. Minimum katılım süresi 1 haftadır.

Yoğun İngilizce :  Haftada 22.5 saat İngilizce eğitim verilmektedir. İçerik olarak Genel İngilizce programının aynısı olup ders saatleri daha yoğundur. Kısa zamanda daha hızlı ilerleme kaydetmek isteyen kişilere yönelik bir programdır. Minimum katılım süresi 1 haftadır.

IELTS Hazırlık :  Haftada 15 saat IELTS sınavına hazırlık eğitimi verilmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. 12 haftalık programa katılım için minimum B2 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Yaz döneminde 3 haftalık program seçeneği de sunulmaktadır.

Akademik Yıl Programları :  33 haftalık İngilizce eğitiminde haftada 15 veya 22.5 saatlik program seçenekleri bulunmaktadır.  Programa katılım için minimum A1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.