KAPLAN London - Covent Garden

1938 yılında Amerika,New York’ta kurulan Kaplan International, bugün 6 farklı 37 lokasyonda İngilizce dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. 430 öğrenci kapasiteli Kaplan International Londra Covent Garden okulu şehrin merkezinde tasarım mağazaların ve restaurantların yoğunlukta olduğu merkezi bir bölgededir. English UK üyesi olan okulun, British Council akreditasyonu bulunmaktadır.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Londra
Yaş Grubu:16-24 Yaş
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Konaklama:Aile yanı ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 haftadır.

Yarı Yoğun İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 haftadır.

Yoğun İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi, 8 seçmeli ders ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 haftadır.

Akademik Dönem Programları :  Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 5 veya 6 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Akademik Yıl Programları :  Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 8 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

IELTS Yoğun ve IELTS ek Program :  Haftada 28 ders IELTS veya 20 ders Genel İngilizce, 8 IELTS dersi ve 7 bireysel çalışma dersinden oluşur. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

İş İngilizcesi ek Program :  Haftada 20 ders Genel İngilizcesi, 8 İş İngilizcesi ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :  FCE ve CAE sınav hazırlık eğitimleri haftada 28 ders sınav hazırlık ve 7 bireysel çalışma dersinden oluşmaktadır. FCE katılım için minimum B2, CAE katılım için minimum C1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

CELTA Hazırlık :  Belli başlangıç dönemi olan programa katılmak için C1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program 4 hafta sürmektedir.