KAPLAN Auckland

1938 yılında Amerika, New York’ta kurulan Kaplan International, bugün 6 farklı 37 lokasyonda İngilizce dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. 250 öğrenci kapasiteli Kaplan International Auckland okulu Auckland’ın en eski parkı Auckland Domain ve restaurantlar ve mağazaların bulunduğu Newmarket bölgesine yakın konumdadır. NEAS tarafından akredite edilmiş olan okul, English Australia üyesidir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Auckland
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Konaklama:Aile yanı, hostel ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 hafta, maximum 12 haftadır.

Yarı Yoğun İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 haftadır.

Yoğun İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi, 8 seçmeli ders ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 haftadır.

Akademik Dönem Programları :  Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 5 veya 6 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Akademik Yıl Programları :  Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 8 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

IELTS Yoğun Program :  Haftada 28 ders yoğun IELTS dersleri ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşur. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :   FCE,CAE veya CPE sınav hazırlık eğitimleri haftada 28 ders olarak sunulmaktadır. FCE katılım için minimum B2, CAE katılım için minimum C1, CPE katılım için minimum C2 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program 10 veya 12 hafta sürmektedir.

Akademik İngilizce :  Haftada 28 ders Akademik İngilizce ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. 10 hafta süren programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

İş İngilizcesi Yoğun Program :  Haftada 20 ders İş İngilizcesi, 8 seçmeli ders ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.