ILSC Montreal

1991 yılında kurulmuş olan ILSC Avustralya’da Brisbane, Sydney ve Melbourne’da, Kanada’da Vancouver, Toronto, Montreal kampüslerinde, Hindistan’da New Delphi’de olmak üzere 7 farklı şehirde dil eğitimi ve mesleki eğitim hizmeti sunmaktadır. ILSC-Montreal kampüsü, Eski Montreal’in kalbinde, St. Lawrence Nehri, Notre-Dame Bazilikası ve Place D’armes İstasyonu’na birkaç adım mesafede yer almaktadır.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Montreal
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:13-16 kişilik
Konaklama:Aile yanı ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce 24 :  Öğrenciler sabahları temel İngilizce, öğleden sonra ise 1 seçmeli ders olmak üzere haftada 24 ders İngilizce eğitimi alırlar. Seçmeli ders listesi dil seviyeleri ve ilgi alanlarına göre verilir. Öğrenciler seçmeli ders listesi kapsamında Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge İngilizcesi, TOEFL Hazırlığı, IELTS Hazırlığı gibi dersleri alabilirler.

Yoğun İngilizce 30 :  Öğrenciler Tam Zamanlı 24 kursuna ek olarak, 1 seçmeli İngilizce dersi daha alabilirler. Sabahları temel İngilizce, öğleden sonra 2 seçmeli ders olmak üzere haftada 30 ders İngilizce eğitimi alırlar.  Seçmeli ders listesi öğrencilerin dil seviyeleri ve ilgi alanlarına göre verilir. Bu kapsamda öğrenciler Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge İngilizcesi, TOEFL Hazırlığı, IELTS Hazırlığı gibi dersleri alabilirler.