ILSC Brisbane

1991 yılında kurulmuş olan ILSC, Avustralya’da Brisbane, Sydney ve Melbourne’da, Kanada’da Vancouver, Toronto, Montreal kampüslerinde, Hindistan’da New Delphi’de olmak üzere 7 farklı şehirde dil eğitimi ve mesleki eğitim hizmeti sunmaktadır. ILSC-Brisbane, merkez Tren istasyonuna 2 dakika yürüme mesafesinde, güzel bir parka bakmaktadır.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Brisbane
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:13-16 kişilik
Konaklama:Aile yanı ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce 24 :  Öğrenciler sabahları temel İngilizce, öğleden sonra ise 1 seçmeli ders olmak üzere haftada 24 ders İngilizce eğitimi alırlar. Seçmeli ders listesi dil seviyeleri ve ilgi alanlarına göre verilir. Öğrenciler seçmeli ders listesi kapsamında Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge İngilizcesi, TOEFL Hazırlığı, IELTS Hazırlığı gibi dersleri alabilirler.

Yoğun İngilizce 33 :  Öğrenciler sabahları temel İngilizce, öğleden sonra 2 seçmeli ders olmak üzere haftada 33 ders İngilizce eğitimi alırlar.  Seçmeli ders listesi öğrencilerin dil seviyeleri ve ilgi alanlarına göre verilir. Bu kapsamda öğrenciler İş İngilizcesi, Cambridge İngilizcesi, TOEFL Hazırlığı, IELTS Hazırlığı gibi dersleri alabilirler.