Frances King London

1973 yılında Londra’da kurulan Frances King School of English, her yıl yaklaşık 4000 öğrenciyi ağırlayan butik bir eğitim kurumudur. Londra’nın en güzel bölgelerinden biri olan Kensington’da yer alan okul her yaş grubuna hitap eden farklı eğitim programları sunmaktadır. Okul British Council akrreditasyonuna sahip olup Quality English, English UK ve IALC üyesidir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Londra
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 14 kişi
Konaklama:Aile yanı, yurt ve daire

Eğitim

Standard General English Morning :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Standard General English Afternoon :  Öğlenden sonraları haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Intensive English :  Haftada 28 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 düzeyinde olması gerekmektedir. Haftanın 5 günü sabahları verilen dil becerileri ve gelişimine yönelik derslerin ardından Pazartesi-Perşembe günleri öğleden sonraları aşağı derslerden biri seçilmektedir.

Intensive With Language For You! :  Konuşma ve kelime dağarcığını geliştirmeye yönelik pratikler yapılıp tartışma ve araştırmaya dayalı konular belirlenmektedir.

Intensive With Language In Action! :  Gerçek yaşama yönelik ulaşım, yemek, tarih gibi konularda sınıf dışı proje ve aktiviteler düzenlenmektedir. Belirli başlangıç tarihleri mevcuttur. Bu dersler sadece yaz dönemlerinde belli tarihlerde düzenlenmektedir.

Standard Academic Year Morning :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Program süresi minimum 25 haftadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Standard Academic Year Afternoon :  Öğlenden sonraları haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Program süresi minimum 25 haftadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Intensive Academic Year :  Haftada 28 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Program süresi minimum 25 haftadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 düzeyinde olması gerekmektedir.  İngilizce eğitimin yanı sıra IELTS, Cambridge Sınavlarına Hazırlık veya İş İngilizcesi seçerek öğrenciler kendi çalışma planlarını oluşturabilirler.

Intensive With Business English :  Haftada 28 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Sabahları Genel İngilizce eğitimi, öğlenden sonraları ise İş İngilizcesine yönelik dersler verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Club 8 Standard Professional English :  24 yaş ve üzeri katılımcılar için haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir.  Programa katılım süresi en fazla 12 haftadır. Sınıflar en fazla 8 kişiliktir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Club 8 Intensive Professional English :  24 yaş ve üzeri katılımcılara yönelik haftada 28 ders eğitim verilmektedir. Sabahları Genel İngilizce, öğleden sonraları ise İş İngilizcesi dersleri verilmektedir. Programa katılım süresi en fazla 12 haftadır. Sınıflar en fazla 8 kişiliktir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Standard IELTS :  Haftada 20 ders IELTS eğitimi verilmektedir. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir. Program tercihe göre 4 veya 8 hafta sürmektedir ve belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Intensive IELTS :  Haftada 28 ders IELTS eğitimi verilmektedir. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir. Program tercihe göre 4 veya 8 hafta sürmektedir ve belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Intensive with IELTS :  Haftada 28 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Sabahları Genel İngilizce eğitimi, öğlenden sonraları ise IELTS dersleri verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Standart Cambridge :  Haftada 20 ders FCE veya CAE eğitimi verilmektedir. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir. Program 4 hafta sürmektedir ve belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin FCE için minimum B2, CAE için minimum C1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Intensive Cambridge :  Haftada 28 ders eğitimi verilmektedir. Sabahları FCE veya CAE eğitimi, öğlenden sonraları ise seçmeli derslerden öğrenci kendine uygun olanı seçerek o konu üzerinde eğitim alır. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir. Program 4 hafta sürmektedir ve belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin FCE için minimum B2, CAE için minimum C1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Promosyonlar

Jump into English ® Online Programları  Yetişkinler için (18+) : 

·   Zoom kullanılarak haftada bir saatlik 5 “canlı” seans

·   Dersler Pazartesi – Cuma, saat 11.00-15.30 arası (İngiltere saati)

·   Özel İndirimli fiyat: Haftalık 40 £ (Mart ayı sonuna kadar)

Genel İngilizce Online :

·    Zoom  kullanılarak haftada 15 “canlı” seans

·    Dersler Pazartesi-Cuma, 09.00-12.15 arası (İngiltere saati)

·    Özel İndirimli fiyat: Haftalık 120 £ (Mart ayı sonuna kadar)

** FrancesKing Londra Okuluna özel olarak 2 hafta ve üzeri kurslarda

%10 indirim uygulanmaktadır.