Frances King Dublin Aile ve Çocuk Programı

Yıl boyunca 16 yaş ve üzerindeki kişilere hitap eden çeşitli dil ve sınav hazırlık programlar sunan Frances King School of English yaz dönemlerinde yine Dublin şehir merkezinde Merrion Square’de bulunan binasında veya yanındaki ek binada Aile ve Çocuk Programları düzenlemektedir. Okul ACELS akreditasyonuna sahip olup Quality English, MEI ve IALC üyesidir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Dublin
Yaş Grubu:6-16 yaş
Sınıflar:En fazla 14 kişi
Eğitim:İngilizce
Konaklama ve Yemekler:Aile Yanı veya Stüdyo Daire
Havaalanı Transfer:Dublin Havaalanı

Eğitim

Pazartesi’den Cuma’ya 09:00-13:00 arası haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Çocukların eğitimi İngilizce’nin aktif olarak kullanmasına yönelik olup derslerde konuşulan İngilizce ve iletişim üzerine ağırlık verilir. Yaratıcı aktiviteler ve grup proje çalışmaları derslerde daha aktif olmalarını sağlar ve hızlı öğrenmelerini kolaylaştırır.

Aile birey/bireyleri kendi yaş grubuna uygun diğer aile bireyleriyle çocukların eğitim aldığı saatlerde derslere katılırlar. Bu program da konuşma ve yoğun dil becerilerine odaklıdır. Aile bireyinin dil eğitimi alıp almaması tercihine bağlıdır.

Konaklama Seçenekleri ve Ücretleri

Aile Yanı :  Aileler okula 20-50 dakikalık otobüs mesafesindedir. Odalar çift kişiliktir. Banyo paylaşımlıdır fakat talep edilirse ek ücretle özel banyolu oda tercih edilebilir. Sadece sabah kahvaltılı veya her gün sabah ve akşam yemekleri dahil seçenekleri mevcuttur.

Stüdyo Daire :  Okulun sunduğu çeşitli stüdyo daire alternatifleri bulunmaktadır. Bu dairelerin okula mesafesi yürüyerek veya metro ile 5-40 dakika ulaşım mesafesindedir. Odalar çift kişilik ve özel banyoludur. Yemekler dahil değildir.

Aktiviteler

6-16 yaş grubu çocuk programı katılım zorunlu olmayan haftada 3 aktivite içermektedir. Örnek; Dublin Hayvanat Bahçesi’ne gezi,piknik ve parkta oyunlar, Arkeoloji Müzesi gezisi.

Havaalanı Transfer

Okul ek ücret karşılığında havaalanı transfer imkanı sağlamaktadır.