Club Class

Clubclass Malta, St. Julian’a yakın bir mesafede yer alan, sessiz bir yerleşim alanı olan Swieqi’de bulunmaktadır. 500 öğrenci kapasiteli okul içerisinde kendi yurtları, açık ve kapalı havuzu, restaurantı bulunmaktadır. Clubclass Malta Millî Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm İdaresi’nden lisanslı olup FELTOM tarafından akredite edilmiştir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Sweiqi - St. Julian's
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 12 kişi
Konaklama:Aile yanı, yurt veya hostel

Eğitim

Genel İngilizce Programı :  Haftada 20 ders İngilizce eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesinden öğrenci kabul etmektedir. Minimum katılım süresi 1 haftadır. Dersler sabah veya okulun yoğunluğuna göre öğlenden sonra olabilmektedir.

Yoğun İngilizce Programı :  Haftada 30 ders İngilizce eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesinden öğrenci kabul etmektedir. Minimum katılım süresi 1 haftadır. Dersler sabah veya okulun yoğunluğuna göre öğlenden sonra olabilmektedir.

İş İngilizcesi :  İngilizcesini iş dünyasına yönelik sunumlar, mailleşmeler vb ihtiyaçları doğrultusunda kısa sürede geliştirmek isteyenlere yönelik özel dersler olarak tasarlanmış programlardır. Haftada 20 olarak sunulmaktadır. Programa katılmak için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Dersler sabah veya okulun yoğunluğuna göre öğlenden sonra olabilmektedir.

IELTS Hazırlık :  Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri bulunmaktadır. 30 derslik programın 20 dersi Genel İgilizce ve 10 dersi IELTS derslerinden oluşmaktadır. Programa katılmak için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.