Bucksmore Education Londra Yoğun İngilizce Programı

1979 yılında kurulan Bucksmore Education, yaz dönemlerinde dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan King’s College London kampüsünde 13-16 yaş grubu öğrencilere yönelik Yoğun İngilizce Programları düzenlemektedir. Dersler King’s College’ın Virginia Wolf binasında verilirken, yemekler ve aktiviteler okulun Strand’teki merkez kampüsünde düzenlenmektedir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:King’s College London, Londra
Yaş Grubu:13-16 yaş
Sınıflar:En fazla 6 kişi
Eğitim:İngilizce
Konaklama ve Yemekler:Yurt/ tam pansiyon
Aktiviteler:Kültürel ve Sportif Aktiviteler
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Havaalanı Transfer:Heathrow ve Gatwick Havaalanları

Eğitim

Dersler dünyanın en iyi üniversiteleri listesinde yer alan King’s College’ın Virginia Wolf binasında verilmektedir. Çarşamba-Pazartesi günleri (Cuma hariç) haftada 25 saat Yoğun İngilizce eğitim verilmektedir. Haftalık müfredatlar sınıfta dil eğitimi, Londra deneyim dersleri, proje oturumları, akademik beceri oturumları ve gezi bağlantılı derslerden oluşmaktadır

Konaklama ve Yemekler

Öğrenciler King’s College London kampüsüne yakın mesafedeki bir yurtta tek kişilik, özel banyolu odalarda kalırlar. Programa günde 3 öğün yemek dahildir. Yemekler King’s College’ta verilmektedir. Yurt ve derslerin yapıldığı King’s College London arasındaki ulaşım program görevlileri eşliğinde yapılmaktadır.

Aktiviteler

Öğleden sonraları ve akşamları çeşitli sosyal, sportif ve sanatsal aktiviteler düzenlenmektedir. Haftada 1 tam gün Londra dışı ve 7 yarım gün Londra içi  gezilere ayrılmıştır:

West End Musical, Buckingham Palace, London Dungeon, London Eye, The British Museum, Covent Garden, Leicester Square, Oxford Street & Soho, Oxford), Thorpe Park, Cambridge, Brighton.

Havaalanı Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Heathrow ve Gatwick Havalimanları’ndan ücretsiz transfer hizmeti verilmektedir.