BSC Dublin

Misyonu, öğrencileri ve çalışanları için yaratıcı, ödüllendirici ve başarılı bir öğrenme ve çalışma ortamı sağlamak olan BSC, İngiltere ve İrlanda’da toplamda 8 farklı lokasyonda İngilizce dil eğitimi vermektedir. British Council akreditasyonuna sahip BSC, English UK ve ALTO üyesidir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Dublin
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 14 kişi
Konaklama:Aile yanı ve yurt

Eğitim

Genel İngilizce : Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 50 dakikadır. Her gün son derslerde konuşma ve dinleme üzerine odaklanılmaktadır. Minimum katılım süresi 1 haftadır.

Yoğun İngilizce :  Haftada 25 veya 30 ders Yoğun İngilizce eğitim verilmektedir. Sabahları Genel İngilizce program içeriğinin aynısı uygulanmakla beraber, öğlenden sonraları 25 derslik programda haftada 2 kere , 30 derslik programda ise 4 kere okulun sunduğu seçmeli derslerden birini alırlar. Minimum katılım süresi 1 haftadır.

İş İngilizcesi :  Bu program Genel İngilizce ile birlikte sunulmaktadır. Haftada 25 derslik program 20 ders Genel İngilizce  ve 5 ders İş İngilizcesi; 30 derslik program 25 ders Genel ingilizce ve 5 ders İş İngilizcesi eğitimi içermektedir. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

IELTS Hazırlık :   Bu program 15 ders IELTS ve 5 ders Konuşma ve Dinleme dersleri olarak haftada 20 ders şeklinde sunulmaktadır. Öğrenciler haftada ek olarak 5 veya 10 seçmeli ders alarak programı yoğunlaştırabilirler. Seçmeli dersler: Dilbilgisi ve yazım, kelime bilgisi veya sınav yazım teknikleri.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık :   FCE veya CAE sınav hazırlık eğitimleri haftada 25 ders olarak sunulmaktadır. 20 dersi sınav hazırlık ve 5 dersi konuşma ve dinleme üzerinedir. FCE katılım için minimum B2, CAE katılım için minimum C1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir.