AZURLİNGUA Nice

Fransızca dil eğitim konusunda Fransa’nın önde gelen okullarından Azurlingua, 30 yıllık tecrübeye sahiptir.  Fransa’nın en ünlü sahil şehirlerinden biri olan Nice’de yetişkinler için yıl boyunca Fransızca programları düzenlemektedir. Her yıl 40 farklı ülkeden 4000’in üzerinde öğrenci ve profesyonel eğitim almaktadır. Okul 2007’den beri Fransız Hükümeti tarafından onaylanan FLE akreditasyonuna sahiptir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Nice
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:Max 12
Konaklama:Aile yanı, yurt, studyo daire

Eğitim

Standart Program : Haftada 20 ders Fransızca eğitim verilmektedir. Fransızca dilbilgisi, kelime bilgisi ve dil yapısına yoğunlaşılır.

Yoğun Program : Haftada 30 ders Fransızca eğitim verilmektedir. Standart programa ek olarak öğrencileri konuşma pratiğine yöneltecek derslerde verilmektedir.

Ekstra Yoğun Program : Haftada 40 ders Fransızca eğitim verilmektedir. Sadece yaz dönemlerinde öğrenciler katılabilir.

Kombine Program :  Haftada standart 20 ders Genel Fransızca  eğitimine ek olarak 5,10,15 veya 20 ders özel ders içermektedir. Bu özel dersleri hukuk, tıp vb. alanlarda alabilecekleri gibi Abitur, IB, A level, DELF vb. destekleyici dersler şeklinde de almak mümkündür.

İş Fransızcası : Haftada standart 20 ders Genel Fransızca + 10 ders İş Fransızcası eğitimi verilmektedir.

DELF Hazırlık : Haftada standart 20 ders Genel Fransızca + A1- B2 seviyeleri için haftada 10 ders sınava hazırlık programı verilmektedir.

50+ Program : Haftada 20 ders Fransızca eğitimin verildiği programda Fransız yemekleri ve şarapları ile ilgili seminerler ve haftada 2 yarım gün geziler programa dahildir.