ATLAS Dublin

Dublin’in güney bölgesinde Büyük Kanal’a bakan tarihi bir binada hizmet veren Atlas Language School kısa zamanda eğitim kalitesiyle Dublin’in en çok tercih edilen dil okulları arasında yerini almıştır. Yıl boyunca Genel ve Yoğun İngilizce , İş ingilizcesi, Sınav Hazırlık, Öğretmen Eğitimi ve yaz dönemlerinde küçük yaş öğrencilere yaz kampı programları sunmaktadır. Okul, ACELS tarafından akredite edilmiş olup, MEI üyesidir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Dublin
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Konaklama:Aile yanı ve öğrenci evi

Eğitim

Genel İngilizce :  Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Programda doğru telaffuz, akıcı konuşma, dilbilgisi ve kelime bilgisine odaklanılır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Genel İngilizce – Öğlenden Sonra :  Haftada 20 ders Genel İngilizce programı müfradatıyla aynıdır. Dersler öğlenden sonra verilmektedir. Sabah programlarına göre daha ekonomik olduğu için tercih edilebilmektedir.

Yoğun İngilizce :  Haftada 26 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu program İrlanda’da zamanını en iyi şekilde değerlendirerek İngilizce öğrenmek isteyenlerin katıldığı yoğun bir programdır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Akademik Yıl Programları :  İrlanda Work and Study Programı kapsamında 25 hafta ve üzeri eğitim almak isteyen öğrencilerin katıldığı programdır. Haftada 20 ders Genel İngilizce- sabah ve öğlenden sonra, hafdtada 26 ders Yoğun İngilizce program seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenciler program sonunda okulun sunduğu testlerden birine girmek zorundadır. Sınav için €130 ek ücret alınmaktadır.

İş İngilizcesi :  Haftada 20 ders Genel İngilizce + 6 ders bire-bir İş İngilizcesi derslerinden oluşmaktadır. Başlangıçta her öğrenci için kapsamlı bir ihtiyaç analizi yapılarak öğlenden sonraki İş İngilizcesi ders içerikleri bu doğrultuda verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

IELTS Hazırlık :  Bu program haftada 20 ders IELTS hazırlık şeklinde verildiği gibi ayrıca Yoğun İngilizce programında yer alan haftada 6 ders öğlenden sonra derslerinde seçmeli olarakta alınabilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık – FCE & CAE :  Bu program haftada 20 ders FCE /CAE hazırlık şeklinde verildiği gibi ayrıca Yoğun İngilizce programında yer alan haftada 6 ders öğlenden sonra derslerinde seçmeli olarakta alınabilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin FCE için minimum B2, CAE için minimum C1 düzeyinde olması gerekmektedir.