ATC Dublin

1973 yılından beri uluslararası öğrencilere yüksek kalitede İngilizce eğitimi veren ATC Language Schools Dublin okulu şehir merkezinde South William Street üzerinde yer almaktadır. Şehrin en popüler turistik merkezlerine, şık kafelere ve restoranlara yürüyüş mesafesindedir. ATC Dublin, her biri modern ses ve görsel-işitsel teknolojiyle donatılmış 16 geniş sınıfa sahiptir. Öğrencilerinin büyük bir bölümünü Avrupa ve Asya’dan gelen gelen öğrenciler oluşturmaktadır. Okul ACELS ve EAQUALS akreditasyonuna sahip olup Quality English, ALTO ve MEI üyesidir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Dublin
Yaş Grubu:17+
Sınıflar:En fazla 15 kişi
Konaklama:Aile yanı, yurt ve öğrenci evi

Eğitim

Genel İngilizce :  Haftada 20 saat Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Dersler 09.00-13.30 arasındadır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 14.30-15.30 saatleri arasında birer saat ücretsiz dersler programa dahildir.

Genel İngilizce Öğlenden Sonra :  Haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Dersler 13.45-17.00 arasındadır. Bu programa ücretsiz dersler dahil değildir.

Yoğun İngilizce :  Haftada 26 saat Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Sabah dersleri 09.00-13.30 arasındadır. Salı ve Perşembe günleri dersler 17.15’e kadar sürmektedir. Öğlenden sonraki derslerde daha çok telaffuz ve sözlü akıcılığın gelişmesine ağırlık verilir.

 IELTS Hazırlık  :  Haftada 20 saat Genel İngilizce ve 6 saat IELTS eğitimi verilmektedir. Sabah dersleri 09.00-13.30 arasındadır. Salı ve Perşembe günleri dersler 17.15’e kadar sürmektedir. Öğlenden sonraki dersler IELTS sınavına hazırlığa yöneliktir. 6 hafta süren programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Cambridge FCE ve CAE Hazırlık :  Haftada 20 saat FCE veya CAE eğitimi verilmektedir. Dersleri 09.00-13.30 arasındadır. 9 veya 12 haftalık program seçenekleri sunulmaktadır. Programların belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır. FCE katılımı için minimum B2, CAE katılımı için minimum C1 düzeyde İngilizce seviyesi gerekmektedir.

Teacher Training :  Ana dili İngilizce olmayan yabancı İngilizce öğretmenlerine yönelik tasarlanmış 2 haftalık programdır. Programda öğretmenlerin kişisel dil gelişimi ve öğretme gelişimlerine odaklanılır. Katılım için minimum B1 düzeyde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.