ACCORD Paris

1988 yılında Paris’in merkezinde Grands Boulevards’da kurulan okul ünlü Louvre Müzesi ve Grands Magasins’e yakın bir konumdadır. Yıl boyunca Fransızca dil eğitimi, profesyoneller için Fransızca, bire bir Fransızca dil eğitimi, Fransızca öğretmenlerine yönelik kurslar, Fransızca sınav hazırlık programları gibi bir çok farklı program seçeneği sunmaktadır. Okul Fransız Hükümeti tarafından onaylanan FLE akreditasyonuna sahiptir.

Genel Bilgiler

Eğitim Merkezi:Paris
Yaş Grubu:16+
Sınıflar:En fazla 14 kişi
Konaklama:Aile yanı ve yurt

Eğitim

Yoğun Program :  Haftada 26, 30 veya 34 ders Fransızca dil eğitimi için program seçenekleri mevcuttur. Programa katılım süresi minimum 1 haftadır.

Fransızca Konuşma Programı :  Haftada 26 derslik Fransızca dil eğitimine ek olarak öğlenden sonraları konuşma üzerine haftada 8 ders eğitim verilmektedir.

Fransızca Dil Bilgisi ve Yazma Programı:  Haftada 26 derslik Fransızca dil eğitimine ek olarak öğlenden sonraları dil bilgisi ve yazma üzerine haftada 12 ders eğitim verilmektedir.

Fransız Kültürü ve Uygarlığı Programı:  Haftada 26 derslik Fransızca dil eğitimine ek olarak öğlenden sonraları Fransız Kültürü ve Uygarlığı üzerine haftada 8 ders eğitim verilmektedir.

DELF/DALF Hazırlık :  Haftada için haftada 8 ders sınava hazırlık programı verilmektedir. Bu programda haftada 2 gün öğlenden sonra eğitim verilmektedir.

İş Fransızcası :  Haftada 26 ders Genel Fransızca + 12 ders İş Fransızcası eğitimi verilmektedir.

Hukuk Fransızcası :  Haftada 26 derslik Fransızca dil eğitimine ek olarak öğlenden sonraları Fransa hukuku terminolojisi, Fransa ve Avrupa Hukuku üzerine haftada 12 ders eğitim verilmektedir. Program 1 hafta sürmektedir.